ГО “Молодь за світ”
Грузія
YFW – це молодіжна освітня громадська організація, яка співпрацює з кількома фондами на місцевому та міжнародному рівнях у рамках неформальної освіти. Наша цільова група: молодь із сімей ВПО та конфліктних регіонів, молодь із неблагополучних категорій, молоді лідери з соціальними та економічними перешкодами, зацікавлена ​​молодь, яка має мотивацію до міжкультурного навчання, розуміння та розбудови миру.
З моменту заснування YFW організовує різноманітні міжнародні заходи (в рамках різноманітних освітніх програм) для/з молодими людьми з різних культурних, релігійних та соціальних верств. Щороку YFW працює з/для понад 100 молодих людей з обмеженими можливостями, залучаючи їх до різноманітних освітніх заходів, щоб допомогти їм розвинути особисті та професійні навички. YFW також є відкритою платформою для молодих людей, які можуть використовувати всі організаційні ресурси для створення, планування та реалізації власних заходів у співпраці з молодими людьми з усієї Європи та за її межами. Після успіху багатьох ефективних заходів для місцевої та міжнародної молоді експерти YFW та волонтери регулярно залучаються для проведення тренінгів та консультацій для представників неурядових та урядових організацій, які працюють у сфері «Молодь». YFW регулярно співпрацює з міжнародними освітніми закладами для обміну інноваційними методами та підходами до неформальної освіти.
Цілі

• Сприяти неформальній освіті та розширювати можливості молоді для активної участі та громадянства

• Підвищення обізнаності молоді щодо міжкультурного розуміння, миру та солідарності на Кавказі, в Європі та за її межами

• Сприяти гендерній рівності та толерантності

• Розвиток навичок та знань молодих людей через освіту, використовуючи експериментальні інструменти навчання

• Підвищення якості життя молоді через волонтерство

• Заохочення соціальному підприємництву серед молоді для сталого розвитку громади


Навчальні курси, семінари, молодіжні обміни, навчальні візити, табори та конференції є одними з основних заходів. YFW має великий досвід коучингу, консультування та навчання молоді, молодих лідерів, молодіжних працівників і представників різних громадянського суспільства або урядових організацій з управління проектами, розбудови організаційної спроможності, міжнародного співробітництва, розвитку високоякісної роботи з молоддю, участі молоді, міжкультурного навчання, розбудови миру та інших актуальних тем.

Команда YFW
  • Георгій Букія
    Керівник проекту – генеральний директор/директор YFW
    Координація та управління освітніми проектами.
    Експерт/консультант кількох навчальних закладів.
    За час своєї кар’єри він організував велику кількість міжнародних молодіжних ініціатив у кількох країнах Європи. Окрім керівництва процесом зростання організації, він надає свої важливі знання щодо організації високоякісних освітніх ініціатив із персоналом і волонтерами YFW. Георгій контролює планування, виконання та процедури звітності для освітніх програм, якими він керує. Маючи понад 200 пунктів у своєму робочому списку та п’ятнадцятирічний досвід роботи з молоддю, він добре споряджений для організації творчої діяльності та створення нових ініціатив для молодих людей у ​​Грузії, на Кавказі та в Європі. Георгій має великий досвід у сфері розбудови миру, прав людини та інклюзії. Крім організаційної роботи, він надає освітні консультації місцевим муніципалітетам та навчальним закладам.
  • Анна Букія
    Експерт / Тренер / Фасилітатор
    Анна Букія також є режисером документальних фільмів, автором/викладачкою з Сухумі/Абхазії, окупованої території Грузії. Сім’я Анни пережила війну та стала жертвою вимушеної міграції після російської військової окупації території. Вона витратила багато років на захист прав ВПО через різні канали та досліджувала багато аспектів трансформації конфлікту, зокрема грузино-абхазькі відносини та поточний конфлікт з Росією. Вона є практиком, який час від часу працює над науковими статтями. Темою її магістерського дослідження в 2012 році була функція нових медіа в трансформації/вирішенні конфліктів, і вона продовжила це створенням документального фільму «I Swam Enguri» про зони конфлікту та людей, які живуть на окупованій території, у 2016 році.
    Картина отримала схвальні відгуки і отримала широкий прокат. Після виходу фільму Анна продовжувала виступати та проводити семінари на цю тему для кількох людей різного віку на Кавказі та в ЄПК, а також публікувати есе та запускати додаткові проекти соціального мистецтва. Її останні дві публікації стосувалися залучення молоді до вирішення конфліктів та ізоляціонізму внаслідок російської політики на захоплених територіях. Вона навчає різних гравців про конфлікти, комунікацію та кризу, а також про людські ситуації в зонах конфлікту та інші відповідні питання, а також працює над проектами ефективного врядування у віддалених муніципалітетах. Вона допомагала та навчала молодих людей, як лобіювати багато проблем протягом пандемії. Вона досліджує участь молоді, участь і активність поколінь, а також вплив цифрових змін на зони бойових дій у Грузії та на Кавказі.
    Вона працює над проектом зі збору народних образів людей, які були внутрішньо переміщеними особами. працює над Ph.D. пропонує дослідницьку тему та сподівається продовжувати працювати над темою свого дослідження протягом усього життя, якою є позитивний вплив технологій і цифрового суспільства на вирішення конфліктів.
  • Гванца Мезврішвілі
    Експерт / Тренер / Фасилітатор
    Пристрасний тренер/фасилітатор, який вірить у силу людей з 10-річним досвідом роботи з молоддю та понад 100 організованими проектами. З 2014 року є професійним тренером з питань особистого розвитку, самобрендінгу та командоутворення, а також активно працює над тим, як використовувати різні середовища для створення нових експериментальних методологій для кращого навчання в неформальній освіті. Вона має великий досвід у сфері прав людини та інклюзії.
  • Іраклій Цулая
    Тренер / Фасилітатор
    8 років досвіду роботи для молоді в державних та неурядових організаціях на посаді освітнього радника та координатора проектів. Він надає освітні можливості (створює інструменти) для молоді та молодих працівників/освітян у сфері неформальної освіти для залучення до інноваційного навчання.
    Це передбачає вивчення різноманітних освітніх інструментів і обмін ними, включаючи симуляції, заходи на свіжому повітрі тощо. Зокрема, метод, за допомогою якого освітні цілі можна перенести та реалізувати на практиці, яка активно залучає сучасних учасників до навчального процесу.